hippeace

Jak zjistit jak jsem se přihlásila na nějaký web?

V dnešní době kdy jsou desítky služeb které umí SSO (jednotné přihlašování) je docela problém si po delší době vzpomenout jestli jsem se na ten a ten web registrovala přes FB, Google, Twitter (nebo X ?), Apple… a jestli jsem použila firemní nebo třeba osobní účet. Jde to nějak zjistit bez nutnosti zkoušet všechny účty?

Odpovědi
rodier

Myslim ze nekde v nastaveni uctu na google i na fb je historie kde jsi se s tadym uctem prihlasila.
Google tady https://myacti­vity.google.com/ac­tivitycontrol­s/webandapp?ut­m_source=my-activity