martin14

Jak zjistit adresu nebo číslo celebrit?

Nejlepší odpověď
chudst

Hledat na internetu. Soukroma adresa se shani tezko, ale chcete-li si napsat o autogram, neni problem o nej napsat cloveku, ktery ho zastupuje a ktery vam ho take preda (proste a jednoduse slouzi coby filtr zprav). Tyto adresy najdete vsude na webu – do googlu zadejte napriklad „jmeno_celebrity address autograph“ a vyjede vam to. A jedna-li se o ceskou hvezdu, tak totez: „jmeno_celebrity adresa autogram“.

Další odpovědi
rtepp

http://perfec­tgirl.blogerka­.cz/Celebrity/A­dresy-celebrit

bubukaa

na internetu ale hledá se to špatně páč si každej něco vymyslí a dělá že to ví