lenina270

jak zjistim původní cenu před slevou?

v katalogach často udávají že cena je po 50% slevě,je to ale pravda pokaždé?

v Makru se mi povedlo totiž bundu koupit před slevou levněji,paní prodavačka to ještě nějak udělala v kase,když sem si ji za tu cenu vybrala.

plánuju totiž koupit bazén,v Mounfieldu dávaj údajně do konce týdne slevu 50% na ten lepší bazén asi z laminátu,nevim přesně,nadzem­ní,s filtrací,schůd­kama,ohřevem,je to ale opravdu sleva?nebo jen chyták tohodle nebo i jiných obchodů?

pomohla by mi prosím hlavně odpověd konkrétně na ten MounField
Doplňuji:
nebo jestli má někdo podobný bazén jiné firmy tak napište tip kde se mohu kouknout a podle toho porovnat…třebe to pomůže i jiným kdo plánuje koupit bazen…

Odpovědi
Drap

Bohužel zjistit to zcela přesně, je téměř nemožné, pokud skutečné ceny před slevou neznám. Obchodníci to také dělají tak, že zboží krátkodobě zdraží a potom dají 50% slevy, a jsou také třeba na původní ceně, ale přitom mají poloviční slevu.

anonym

k porovnání cen je dobrá http://www.he­ureka.cz/ nebo lze na http://www.hle­dejceny.cz/ je dost portálů, kam si zadám tovar a vyberu http://www.go­ogle.cz/search?q=po­rovn%C3%A1n%C3%­AD+zbo%C5%BEi&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a#hl=cs&clien­t=firefox-a&hs=XeU&rls=or­g.mozilla:cs%3A­official&scli­ent=psy-ab&q=porovn%C3%A1n%C3%­AD+zbo%C5%BEi&oq=po­rovn%C3%A1n%C3%­AD+zbo%C5%BEi&gs_l=ser­p.12...0.0.1.7085­.0.0.0.0.0.0.0­.0..0.0...0.0­.jsIHiZFdpjQ&psj=1&­bav=on.2,or.r_gc­.r_pw.r_qf.,cf­.osb&fp=3d8481f­069928d1a&biw=1115&bih=8­26