Yeeeeeee

Jak zjistím, jaké DNS a mailové servery nabízí můj poskytovatel internetu?

Nevím, zda je tohle důležité, ale pro jistotu to sem napíšu. Poskytovatel je FDLnet.

Nejlepší odpověď
Edison

Buďto na jeho stránkách, nebo jeho podpora by měla tyto dotazy zodpovědět.

Další odpovědi
Dochy

A nebo základní konfiguraci z dhcp… 😉

Edison

Dochy, mailové servery se z DHCP nedovíš. 😉 DNS jen některé, pokud jich poskytovatel poskytuje víc. A já třeba užívám jeden od poskytovatele a jeden nadřazený.

Dochy

Ano, máš pravdu. Mailové servry jsem přehlídl a co se týče těch dns – kvůli tomu tam píšu „základní konfiguraci“. Samozřejmě jich může mít víc než co posílá v DHCP