Bigkink25

Jak zjistím totožnost člověka, který mi posílal z internetu SMS?

Stále mi píše a nevím kdo to je

Původní neotázka
Jak zjistím člověka který mi posílal z inzerentů sms

Nejlepší odpověď
Drap

Nezjistíš pokud on nebude chtít.

Další odpovědi
ivzez

Co znamená „posílat SMS z inzerentů“?

_______________

Po opravě otázky:
Nejde-li např. o stalking, aby se tím zabývala policie,
odesilatele nejspíš nezjistíte.

Jde-li o soukromé (nikoliv firemní) číslo, které není zveřejněné v internetu nebo
v telefonním seznamu, můžete se pokusit hledat ve svém okolí. V takovém
případě bude odesilatelem nejspíš někdo, komu jste své číslo dal/a sám/sama.

I útoky na soukromé e-maily, účty na Facebooku …
bývají v naprosté většině „dílem“ lidí, které poškozený velmi dobře zná,
často jde o člena jeho rodiny, „dobrého“ známého, „kamaráda“ apod.

still

Jak píše Drap, nezjistíš. Jedině se soudním povolením.

still

to ivzes: nejspis pise z mobilu a ma v systemu aktivni predikci (automaticke opravy). Ono to nekdy hazi podobne nesmysly.

ivzez

Internet mne samozřejmě napadl, ale vzhledem
k tomu, že je internetových bran stále méně a méně,
jsem si nebyla jista.

Slovo „inzerenti“ mohlo znamenat i některý
inzertní portál apod. Proto jsem se radši zeptala.