Avatar uživatele
jamesextreme

Jak zjemnit hlas.Mám strašně hrubi a chraptivy hlad nwvi nekdo jak ho zjemnit?!?

Zjemneni hlasu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3693 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Pokud jste muž, tak buďte rád. Ženy mají rády u mužů hrubý hlas. Pokládají to za sexy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kai

Dřív mi poradila paní učitelka kloktat Vincentku, protože jsem z ničeho nic chraptila a přeskakoval hlas. Zkus to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SportWoman

ahoj, to nevím, také by mě to zajímalo akorát bych chtěla opak, můj hlas je až moc jemnej :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Irisa

Nějaké kurzy rétoriky, hodiny zpěvu… chce to hodně mluvit a trénovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
houbín

S tím holt nic neuděláš. Každý se nějak narodí a nic s tím nezmůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kristinka

asi niečo más hlasivkami bola si s tým na ORL??? A na vine môže byť aj štítna žľaza. Neviem je to na tebe či s tým pôjdeš na vyšetrenie ak ty to samozrejme prekáža a chceš to riešiť tak budem rada. Pomôž jedine sebe.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vlasecc

Jinak ale >hrubi a chraptivy< „hlad“ opravdu >nwvim< jak napravit 🙂
Snad jen odříznutím hlavy až u samé zadnice. 🙂
(Tohle ber ode mne jen jako trochu srandy, nic vezlém…)

před 3683 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vlasecc

Pochopitelně nepěkný hlas je vždy něčím způsoben!
Lékař ORL (ušní, nosní, krční) by měl krk a hlasivky bedlivě vyšetřit a identifikovat anomálie. Teprve když nenajde důvod k léčbě, lze se snažit o zlepšení hlasu již zde uvedenými hlasovými cvičeními, avšak velmi opatrně, nepřepínat schopnosti hlasivkového aparátu.
Pokud doktor zjistí vadu či poškození krku nebo hlasivek, rozhodne o léčbě.
Buď postačí medikamenty, nebo doporučí nelékové terapie (bilinkové odvary, minerálku – pití či vnější aplikace, speciální farmaceutické směsi, obklady apod.), může např. stanovit i nutnost nápravného chirurgického zákroku, event. plastiku celých či části hlasivek – záleží na nutnosti, rozsahu či akutnosti stavu hlasového orgánu.
Teprve po nutné terapii lze s odstupem rehabilitovat hlasový systém pomocí mírných a pomalých cvičení hlasových aktivit.

před 3683 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek