ViktoriVesll

Jak získat peníze?

Chtěla bych finančně pomoct svým rodinám. Jak mám získat peníze?

Nejlepší odpověď
anonym

Peníze získáš prací!

Další odpovědi
gecco

Vydělat…
😉

ReHu

Prací se moc peněz nezíská.
Neznáme tvé možnosti.
Odkud jsi, co znáš, co umíš, kolik ti je let, …

anonym

Založ si neziskovku na integraci některé skupiny obyvatel a peníze se jen pohrnou.

Zatím si můžeš přečíst odpovědi na stejné dotazy položené zde dřív, je jich tu víc než dost.

marci1

Nevím kolik máš let, ale získat peníze, byť na pomoc svým rodinám, je velmi těžké. Snaž se jim pomoci tím, že budeš s nimi, pomůžeš jim třeba jinak než penězi. 🙂

Klaproth

Vydělat, ukradnout, vyžebrat.

bolak

Přesvědč je, že se finančně víc vyplatí sedět v práci než u televize. Držím palce.