Vercule

Jak zhubnout co nejvíc kilo do termínu operace?

Nejlepší odpověď
Schluker

Zalezi, jak sibenicni termin to je. Ja behem peti tydnu zhubnul 14kg. Snizil jsem energeticky prijem na tretinu basalniho metabolismu. Vrele nedoporucuju, je to strasny, clovek prijde o svaly a celkove je to pro telo hnus, ale vysledky to ma.

Další odpovědi
Ametyst

Přestat jist sladké a cukr, nejíst cokoliv kdykoliv, pít před jídlem. Rapidně rychle zhubnout vyžaduje zmenšit porce.

kocicimama

Stáhněte si aplikaci nebo si vypočítejte online, kolik kalorií máte denně přijmout. Snadno si tam nastavíte nebo si vypočítáte, kolik chcete zhubnout. Určitě zapojit více pohybu a přijímat více bílkovin, aby nedošlo ke ztrátě svalové hmoty. Budete-li v kalorickém deficitu, zhubnete.

elkon

To ti nikdo odpovědně neporadí. Nikdo tě nezná, ani tvé způsoby, tvůj život a potřeby.

Karolina0307

Dobrý den, záleží o jakou operaci se jedná a s čím na operaci jdete. Já mám výbornou zkušenost s očistným programem Colo-Vada https://www.co­ralife.cz/clan­ky-jak-vypada-prubeh-programu-colo-vada-plus/ , který nejen že pomůže shodit nadbytečné kilogramy, ale také pomáhá detoxikovat tělo, vyčistí střeva od parazitů a pomáhá zrychlit metabolismus.

da ny

Cíleně a vytrvale.
Jak píše Ametyst a kocicimama:)
Hlavně nehladovět! Kdo hladoví, má nedostatečný příjem živin a kalorií, je v malnutrici a tedy bránící se tělo TLOUSTNE.
Mezi jídly lze „zahnat Hlad“/zaměstnat žaludek „berličkami“. Např vhodnou zeleninou (okurka, zelen á a bílá paprika). syrovými žampiony (rozžvýkat pokrájené plátky), vařenými vaječnými bílky (do 3ks/den).
Rady: https://fitplan­.cz/21-tipu-jak-zhubnout/
Cukr vynechat. Je ho dost v zelenině ovoci (!), sacharidy v pečivu a přílohách.
Počítejte denní příjem kalorií (aplikace v MT pomůže a najde téměř vše).
Pijte vodu, ale ne sklenici těsně před jídlem či během něj (starý trend, pro zaplnění žaludku, pro nižší kapacitu, pro pokrm)! NPříliš naředíte žaludeční kyseliny, obtížně a bolestivě se může trávit. Popíjejte vodu celý den. Zvyšte příjem proteinů (max. a zároveň minim. 1g na 1 kg hmotnosti s úbytkem hmotnosti snižovat) během dne. 100g masa má kolem 20 – 24 g bílkovin (tvaroh, luštěniny atd.).
I rychlé hubnutí může být zdravé, bez hladovění. Záleží na Vašem cíli (časové rozmezí x požadovaný úbytek v kg).
Znám mnoho žen, které celoživotně vyřadily z jídelníčku pečivo (jen výjimečně zobnou). Všechny jsou velmi štíhlé. Některé párkrát v týdnu jen žitné nebo proteinové a dopoledne (krajíček).
U ketodiet, na které jste se již ptala je možný úbytek kolem 5 kg /týden (u silných lidí je redukce snazší = rychlejší, pak se na chvilku pozastaví a jede na novo). Jen některé jsou „vhodné“, pro nastartování změny stravování a pravidelnosti (á 3h). U mnohých zcela chybí sacharidy, což není příliš vhodné. Koktejlové mají nižší efekt v praxi a vyšší % jojo efektu (nedochází k postupnému návyku na změnu stravy).

Pepa25

Hubne se po operaci (člověk nejí, je mu špatně atd.), takže mi uniká smysl hubnutí před operací …

Ametyst

Pepa25: Vám toho obvykle uniká dost. Obézním pacientům před operací srdce se také doporučilo zhubnout. Některým to trvalo až tak dlouho, a operace se odkládala, až se operace nedožili.

elkon

Přijít o svaly není hubnutí, ale hazard. Svaly tělo potřebuje. Je potřeba odbourat tuky.