Avatar uživatele
Maki-H

Jak zhubnout a posilnit svaly??

Je mi 15, mám 174 cm a 78 kg a chtěla bych zhubnout a zpevnit svaly. Jenže doktor mi zakzal posilovat. Poradili byste mi nějaké nenáročné, ale účinné cviky, popřípadě jak mám přizpůsobit jídelníček?
Doplňuji:
Zdravotní problém- Skolióza. Nesmím posilovat, mít časté doskoky, a běhat dlouhé vzdálenosti. (max. 800 m)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3638 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Netuším, jaké zdravotní problémy ti brání v „posilování“, ale skoro určitě můžeš plavat – a to je relativně šetrný a přitom velmi účinný způsob na posílení v podstatě všech svalových skupin.
Plav…
😉
Doplňuji:
Tak zrovna na skoliozu je plavání jedním z nejvhodnějších (a nejdoporučova­nějších) sportů – to se divím, že ti to doktor neřekl…
😉

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gracesabol

skus chodit na crossvit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=zhubnout%20a%20pos%­C3%ADlit%20sva­ly

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
msi

jde posilovat …viz. fyzioterapeut a né obyc. doktor..
plavání je nahovno, zeptej se na to fyzioterapeuta, uvidis..
Doplňuji:
rada ohledne crossvitu…zaprév to neni crossvit ale crossfirt a zatreti jesi mu radis tohle nejsi normalni asi, nevis cos napsala, zamysli se nad tim…nesmysl tvl se skoliozou boha nevis co je krosfit kurna asi

Upravil/a: msi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
partep12345

Mně je 11 let, mám 160cm a 35kg a mám taky skoliózu (i když mi doktor řekl že tak malou že by se to nemělo řešit) a na to mi řekl ať každý den cvičím… Posilovat mi nezakázal…

Takže je to divné že nesmíš posilovat :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luckavokaco

Já nejím po 18:00 vyhýbám se sladkému a občas cvičím. U tebe bych to viděla na nějaké lehčí aerobní cvičení. Jo a taky jsem si koupila green coffee plus. Podle mě to taky udělalo svoje. Objednala jsem to tady www.zelenakava-nahubnuti.cz mělo by to být i z čr. Přeju hodně zdaru! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví