Maki-H

Jak zhubnout a posilnit svaly??

Je mi 15, mám 174 cm a 78 kg a chtěla bych zhubnout a zpevnit svaly. Jenže doktor mi zakzal posilovat. Poradili byste mi nějaké nenáročné, ale účinné cviky, popřípadě jak mám přizpůsobit jídelníček?
Doplňuji:
Zdravotní problém- Skolióza. Nesmím posilovat, mít časté doskoky, a běhat dlouhé vzdálenosti. (max. 800 m)

Odpovědi
anonym

Netuším, jaké zdravotní problémy ti brání v „posilování“, ale skoro určitě můžeš plavat – a to je relativně šetrný a přitom velmi účinný způsob na posílení v podstatě všech svalových skupin.
Plav…
😉
Doplňuji:
Tak zrovna na skoliozu je plavání jedním z nejvhodnějších (a nejdoporučova­nějších) sportů – to se divím, že ti to doktor neřekl…
😉

gracesabol

skus chodit na crossvit

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=zhubnout%20a%20pos%­C3%ADlit%20sva­ly

msi

jde posilovat …viz. fyzioterapeut a né obyc. doktor..
plavání je nahovno, zeptej se na to fyzioterapeuta, uvidis..
Doplňuji:
rada ohledne crossvitu…zaprév to neni crossvit ale crossfirt a zatreti jesi mu radis tohle nejsi normalni asi, nevis cos napsala, zamysli se nad tim…nesmysl tvl se skoliozou boha nevis co je krosfit kurna asi

partep12345

Mně je 11 let, mám 160cm a 35kg a mám taky skoliózu (i když mi doktor řekl že tak malou že by se to nemělo řešit) a na to mi řekl ať každý den cvičím… Posilovat mi nezakázal…

Takže je to divné že nesmíš posilovat :D

Luckavokaco

Já nejím po 18:00 vyhýbám se sladkému a občas cvičím. U tebe bych to viděla na nějaké lehčí aerobní cvičení. Jo a taky jsem si koupila green coffee plus. Podle mě to taky udělalo svoje. Objednala jsem to tady www.zelenakava-nahubnuti.cz mělo by to být i z čr. Přeju hodně zdaru! :)