Horryk

Jak zde najít všechny položené ankety?

Vybírat otázky jde podle kategorií, názvů atd. Ale jak zde vyhledat seznam všech položených anket?

Nejlepší odpověď
annas

Zde se uvádějí jen kategorie, ankety jsou v růlzných kategoriích, takže samostatně nejsou uvedené.

Zkuste si zadat do google text, pokud nebude fungovat odkaz

anketa site:odpovedi.cz

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=anketa+si­te%3Aodpovedi­.cz&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

Pak musíte prohledávat po stránkách.

ivzez

Annas,
chtěla jsem poradit totéž. (–:

annas

ivzez,

musím říct, že mám radost, že jste potvrdila mou odpověď. Děkuji jako laik.