Herbit

Jak zbavit papouška štípání?

Mám téměř rok starého mníška šedého (samečka). Od začátku je velice přítulný, mazlivý. Doposud štípal pouze v rámci hry, ale před dvěma dny na mne dost agresivně zaútočil a kouše bolestivě, až do krve. Pravděpodobně je v toku. Znáte nějaké metody, jak ho agresivity a útočení zbavit?

Odpovědi
Lucijej

Jestli je to tím, že je v toku, tak to odnaučit nejde. Jen normální, že samci v době rozmnožování jsou agresivní nebo aspoň agresivnější. Ale aspoň to netrvá celý rok ;o)