crybaby

Jak zastavit vhazování odpadků do poštovní schránky?

Zdravím,
poslední dobou, když se jdu mrknout do své schránky, zda tam není něco nového, vždy naleznu obaly od sušenek atd. Schránku mám bohužel venku před vchodovými dveřmi. Dva metry přede dveřmi je ještě koš, ale stále ty odpadky hází děti sem. Nemáte někdo nějaký nápad jak tohle zastavit? Nebaví mě neustále sbírat ty věci a vyhazovat to za ně.

Odpovědi
Drap

Nezbývá pokud se s tím nechceš smířit, než schránku hlídat.

Edison

Jde to i bez hlídání: Odmontovat schránku.

Taky se zamyslet, komu můžete ležet v žaludku a proč.

Dochy

Nejde tu schránku dát tak aby byla dětem nedostupná?
Házení odpadků do schránek je bohužel zřejmě oblíbená kratochvíle malých dětí. Ty naše jsme (snad) alespoň naučili že bordel háží jen do té naší a že už tam hážou jen ty obaly od tatranek a ne ohryzky.