Elizabet

Jak zapůsobit na kluky?

chtěla bych vědětr jak mám zapůsobit na kluky moje kamoška jde po ulici vydí hezkýho kluka osloví ho chvilku si s ním povídá a má s ním domluvenou schůzku. Já tohle neumím jak zapůsobit?

Nejlepší odpověď
panenka

milá elizabeth nemusíš mít mindráka z toho že se něco daří tvé kámošce a tobě ne.já například mám známou která je povahově stejně jako ty .spíše si myslím že by jsi se měla opravdu trochu otevřít ne moc třeba stačí pokud se na tebe bude taky nějaký kluk dlouze dívat trochu se pousmát a uvidíš zda to na něj zapůsobí.kluk který tě chtít bude se vždycky na tebe podívá a i pootočí.byla by velká škoda kdyby jsi aspon tohle trošku nepoužila .určitě jsi holka šikovna dokonce mladá tak se nezávírej do sebe a použí své nástroje tak aby jsi nebyla sama.

Další odpovědi
Nuk nuk

No, ze Tvé předchozí otázky vím, že je Ti 12 a osobně si myslím, že kdyby se Ti nepodařilo zapůsobit na jediného kluka ještě pár let, tak se vůbec nic neděje. Já jsem svého prvního kluka měla o dost později než ve dvanácti. Máš pravdu, než jsem ho potkala, taky mě to mrzelo, že moje kamarádky jo a já nic, ale s odstupem času toho vůbec nelituju.
Ta Tvá kamarádka kluka sbalí, ale dlouho jí to nevydrží.
Buď trpělivá a nesnaž se tolik. Možná neklofneš každého na potkání, ale jednoho krásného dne potkáš kluka, který Tě bude mít opravdu rád a o to v životě jde víc, než mít kluka za každou cenu.

katany007

Ahoj Elizabet. Je těžké na to odpovědět. Na každého kluka působí něco jiného. Zkus třeba někdy jít sama a na nějakého kluka se pousmát, hodit očko, když s ním budeš někde, pokus se naladit stejnou notu. popovídej si s ním o stejných zálibách, o tom jaký je den, o známkách atd. Nedělej ze sebe to, co nejsi. To ti vydrží jen chvilinku.Ale já si myslím, že do 16 a více, máš dost času. Pokud jde opravdu, jen o pokec, tak najděte společné téma a nevnucuj se mu.