Tobymezajima

Jak zapnout titulky u videa na mobilu?

Ahoj. Například na YouTube. Vždycky než začne video se mi tam takový to cc ve ctverecku objeví na několik sekund a hned je to pryč a je tam jenom okno na zvětšení na celou obrazovku. Samozrejme je u toho videa napsané, že je s titulky. Mam android. Nevíte někdo?

Děkuju moc za snahu a odpovědi. Zjistil jsem jak zapnout titulky na svém mobilu. Bylo to tím, že jsem nepoužil samotnou aplikaci YouTube nebo prohlížeč Chrome, ale MIUI prohlížeč. (V kterém opravdu nevím jak to zapnout). Ale jsem rád, že vím jak je zapnout vůbec někde. 😉

Nejlepší odpověď
aliendrone

Video v Youtube? Jestli MÁ titulky, tak je zapneš/vypneš v nastavení přehrávání. Musíš klepnut DO videa nebo ho zastavit, aby naskočily časová osa a ovládací prvky. Ikona jsou ty tři tečky nad sebou. Ťukneš na ni a vybereš/zapneš si příslušné titulky. POKUD je ovšem video má, jinak smol pachol.

Další odpovědi
ivzez

V jakém mobilu?
A co návod k mobilu → do toho už ses podíval?

Tobymezajima

Mám marshmallow 6.0.1

aliendrone

Sakra – nemám žádné zařízení se šestkou. Zkusil to promazání? A jestli jo, s jakým výsledkem? (hlavně od toho výmazu „výchozího nastavení aplikace“ si dost slibuji)

Tobymezajima

Ahoj 😉, promazání nebylo potřeba, asi sis nevšiml doplněni otázky, připsal jsem toto: Děkuju moc za snahu a odpovědi. Zjistil jsem jak zapnout titulky na svém mobilu. Bylo to tím, že jsem nepoužil samotnou aplikaci YouTube nebo prohlížeč Chrome, ale MIUI prohlížeč. (V kterém opravdu nevím jak to zapnout). Ale jsem rád, že vím jak je zapnout vůbec někde. 😉

aliendrone

Paráda, hlavně že to funguje! ;) :D :D

Tobymezajima

aliendrone: když tuknu na video, mám tam tyhle prvky: za časovou osou vpravo dole čtyři šipky do sebe na zvětšení obrazu, po straně vpravo nastavení hlasitosti (tu svislou čáru), nahoře vpravo šipku ven z rámečku na sdílení a vedle toho ten obdelnicek s vodorovnou čarou pod sebou
Jinak teda ty tři tečky jsou vedle loga YouTube (není tam vyhledávač), ale to nebude ono, to nepatří k videu

aliendrone

A jaký máš Android? Mně se to zobrazí (ty tři tečky) jak na 7 Nougat, tak na 4.4 KitKat. Vpravo nahoře (úplně vpravo – nalevo od těch 3 teček je šipka pro sdílení).

Já bych jako první zkusil aplikaci Youtube promazat pamět (ve správci aplikací), když to nepomůže tak vymazat i „výchzí nastavení aplikace“, když nepomůže ani to, tak odinstaloval aktualizace a pak restartoval. Jestli ANI TOHLE nepomůže, tak bych se poohlédl po něko, kdo Xiaomi má, protože vážně dál už nevím.

Tobymezajima

aliendrone: časová osa se mi objeví, tri tečky ve videu právě ne, mám je jenom za vyhledávačem za našeptávačem (tou lupou), na červeném pozadí, to ale asi nejsou ty co mají patřit k videu.
Teď se mi, ale prvně povedlo to, že když jsem na to (video) několikrát klikal, a hlavně na ten znak (vedle zvětšení obrazu) co vypadá jako obdélnícek s vodorovnou čarou pod sebou, tak se mi tam to cc za časovou osou objevilo, ale titulky se nezapli, samozřejmě sem na to cc klikl a stiskl čeština

Tobymezajima

Ivzez: Xiaomi redmi 3s, jo podíval, ale nenašel.