theNatkus

Jak zamezit tomu, aby králík odmítal stravu?

Zdravím, můj králík začal včera večer odmítat granule, myslela jsem že je jen přežraná senem tak jsem ji granulky nechala přes noc v mističce a ráno je tam našla.. Celý den nechtěla jíst, tak jsem ji udělala kašičku z granulí a vody a snědla malé tři lžičky. Zítra se chystám k veterináři,ale nechci aby měla bolesti přes noc. Je zde něco co pro ni doposud mohu udělat? Jsou ji 4 roky, doteď ještě línala- pouštěla chlupy takže je možné že má žaludek plný, ikdyž když jsem prohmatávala žaludek tak byl měkkoučký. Občas si zobne seníčka, přes den jsem ji dala kousek jablíčka a dala si s chutí. Nevíte co by to mohlo být?

Odpovědi
Prostě já...

Zkus se poptat na ifauně :)

elkon

Zajdi na veterinu.

nyjono

A na veterinu se chystáš a až zítra? Když od včera nejí?
Proč ne dnes?
Když zvíře nejít, je to známka, že něco není v pořádku. Takže na veterinu vždy co nejdřív.
Nechceš, aby měla bolesti a dnes ji necháš bez prohlédnutí.
🤔🙄🙄😟

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.