žiletka

jak založit a provozovat domov pro seniory?????

budovu mám,,co dál????jaká povolení jsou dále potřebná???

Nejlepší odpověď
anonym

Veškeré údaje, případné další kvalifikované kontakty, ti ochotně sdělí odkaz níže:
(Mají databázi všech DS v ČR).
Doplňuji:
tom má naprostou pravdu, tazatelka také (zcela nová), ještě před ním, si vzala kontakt i na mne, kde se můj postoj shoduje se zasvěcenými.
Že to je hezká vize, ale neskonalé byrokratické martyrium, na něž se skutečně vyplatí se spojit s někým kvalifikovaným, kdo ví nejen, co to obnáší, ale hlavně dokáže erudovaně postupovat a čelit kumulovaným překážkám, jež přibývají s každým dalším krokem.
Sám jsem už pár let členem onoho avizovaného občanského sdružení, takže jsem jednal s mnohými řediteli a znám důvěrně jejich složité a členité problémy.

Zdroj: http://www.os­zds.cz/

Další odpovědi
tom004

Nechci Tě děsit,ale těch povolení a dalších věcí potřebných k provozování takového zařízení je potřeba „kopec“. Vlastnictvím budovy,máš vyřešenu tak 1/100 potřebného. Brácha mého známého takové zařízení provozuje,tak dost dobře vím,co to všechno obnášelo. Na popsání věcí potřebných jsou i tři stránky málo. Ale pokud máš opravdu zájem, napiš e-mail a můžeme, jak se říká, „jít pod povrch“. Jednoduše řečeno,velice lukrativní,ale nekonečná práce.

novinář

Držím palce protože takových zařízení je nedostatek.

jagrle

Dobrý den, mám stejnou otázku, mám v plánu založit domov pro seniory, ale potřebuji pomoc se začátky, protože zkušenosti chybí…děkuji za každou radu