Avatar uživatele
Ducher

Jak žalovat sousedy, když používají vzhledem ke mně rasistické nadávky, bohužel nemám na to svědka?

Sousedi si na mě zasedli a nemaji mě rádi. Furt se blbě chechtají, pomlouvájí a nadávají že to slyším ale můj mobil nenahraje. Poprosím o nějakou radu jak stěmihle lidmi vyřešit? Sedíjou venku a bouchají že mě to vzbudí, a pak se smějou jak kurv(jde to poznat z hlasu že z toho maji radost) „hehehe“ „hahaha“ se takhle smějou ubožaci. Mužu souseda napadnout když nadávy rasistické nadavky přede mnou?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2468 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cukrar

Nemůžete napadat nikoho. To co se Vám zdá jako nadávka, nemusí být nadávka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Smackdown

Je to blbí,ale tyhle případy jsou časté a navyšují se,kdyby si se dostal do konfliktu hlavne měj svědky a bud střízlivej!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Co míníte obratem
„používat vzhledem k někomu rasistické nadávky“?

Používá-li někdo před Vámi rasistické nadávky, není to důvod
k napadení (zodpovídal byste se Vy). Důvodem k napadení by
nebylo ani, kdyby nadávali přímo Vám.

Jestli nadávají Vám (o tom nepíšete), opatřete si nějaký
důkaz (nebo svědka) a pak se obraťte na místní úřad.

Pozor na ty „ubožáky“ → citoslovce smíchu
o ničem nesvědčí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Napadnout ho můžeš. Budeš potom stíhán za napadení a jeho nadávky neprokážeš.. Žaqlovat můžeš koho chceš a za co chceš. Záleží jen na tom, co bude na základě šetření a důkazů prokázáno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co takhle v tomto případě zkusit taktiku „neřeším, mám důležitější věci na práci“ protože zabývat se otázkou napadení, či odvety jen za to že sousedi buší do stolu a smějí se je opravdu nesmysl. Sousedy si nevybíráme, ale vždy máme tu univerzální možnost případné tupce jednoduše ignorovat, protože jaký smysl by mělo abyste se je snažil převychovávat ? Dá vám to něco osobně ? Máte pocit že je to vůbec možné je čímkoliv co uděláte převyhovat ? Pokud ne, neřešte to.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Proč myslíš, že se jedná o rasistické urážky? V další tvé zmatené otázce, co ani otázka nebyla a byla ti právem smazána, tak výrazy které jsi uváděl nebyly vůbec rasistické. Třeba to bylo jen jejich hodnocení současného stavu.

před 2468 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek