Ducher

Jak žalovat sousedy, když používají vzhledem ke mně rasistické nadávky, bohužel nemám na to svědka?

Sousedi si na mě zasedli a nemaji mě rádi. Furt se blbě chechtají, pomlouvájí a nadávají že to slyším ale můj mobil nenahraje. Poprosím o nějakou radu jak stěmihle lidmi vyřešit? Sedíjou venku a bouchají že mě to vzbudí, a pak se smějou jak kurv(jde to poznat z hlasu že z toho maji radost) „hehehe“ „hahaha“ se takhle smějou ubožaci. Mužu souseda napadnout když nadávy rasistické nadavky přede mnou?

Nejlepší odpověď
cukrar

Nemůžete napadat nikoho. To co se Vám zdá jako nadávka, nemusí být nadávka.

Další odpovědi
Smackdown

Je to blbí,ale tyhle případy jsou časté a navyšují se,kdyby si se dostal do konfliktu hlavne měj svědky a bud střízlivej!

ivzez

Co míníte obratem
„používat vzhledem k někomu rasistické nadávky“?

Používá-li někdo před Vámi rasistické nadávky, není to důvod
k napadení (zodpovídal byste se Vy). Důvodem k napadení by
nebylo ani, kdyby nadávali přímo Vám.

Jestli nadávají Vám (o tom nepíšete), opatřete si nějaký
důkaz (nebo svědka) a pak se obraťte na místní úřad.

Pozor na ty „ubožáky“ → citoslovce smíchu
o ničem nesvědčí.

Drap

Napadnout ho můžeš. Budeš potom stíhán za napadení a jeho nadávky neprokážeš.. Žaqlovat můžeš koho chceš a za co chceš. Záleží jen na tom, co bude na základě šetření a důkazů prokázáno.

anonym

Co takhle v tomto případě zkusit taktiku „neřeším, mám důležitější věci na práci“ protože zabývat se otázkou napadení, či odvety jen za to že sousedi buší do stolu a smějí se je opravdu nesmysl. Sousedy si nevybíráme, ale vždy máme tu univerzální možnost případné tupce jednoduše ignorovat, protože jaký smysl by mělo abyste se je snažil převychovávat ? Dá vám to něco osobně ? Máte pocit že je to vůbec možné je čímkoliv co uděláte převyhovat ? Pokud ne, neřešte to.

Drap

Proč myslíš, že se jedná o rasistické urážky? V další tvé zmatené otázce, co ani otázka nebyla a byla ti právem smazána, tak výrazy které jsi uváděl nebyly vůbec rasistické. Třeba to bylo jen jejich hodnocení současného stavu.