LADIS

Jak zakázat zařízení na připojení hotspot?

Mám dotaz. Jak mohu zakázat nějakému zařízení, aby se připojilo na hotspot, který zapnu v notebooku? (win10).

Nejlepší odpověď
Dochy

Pokud máš zařízení ve svém držení, tak jednoduše nepřipojovat. Alespoň já na svých zařízeních nepovoluji aby se připojil kamkoli bez mého souhlasu.

Na straně hotspotu lze zpravidla nastavit zabezpečení, aby se připojil jen ten komu dáš právo. Zpravidla základní je heslo, doplňková je filtrace podle MAC adresy (seznam povolených či zakázaných zařízení)

Další odpovědi
autacek

Nebudeš zapínat hotspot, případně mu přiřadíš heslo.