Jennie

Jak začít tancovat??

Nejlepší odpověď
marci1

Najdi si nějaký vhodný kurz tance. 🙂

Další odpovědi
Rohlik

Mnoho moderních lidi začíná tančit nebo se učit dělat různé triky skrz Youtube videa, které si opakované pouští, případně si je spouští zpomaleně (Youtube tuhle možnost nabízí).
Určitým přepokladem je hudební sluch a funkční pohybový aparát.

ivzez

Jaá bych pro začátek doporučila nějaký taneční kurz
nebo hodiny s učitelem tance, videa bych poradila až později.

Hudební sluch se sice může hodit každému,
ale pro tanec je důležitější smysl pro rytmus.

dejavu

Jeď na taneční tábor, jsou tam i dospělí. Vybereš si styl a můžeš se přihlásit, dělá to spoustu agentur, třeba Domino.