peterd108

Jak začít chodit do posilovny?

Chtěl bych začít chodit do posilovny, je mi 19 ale nikdy jsem tam nebyl a nevím jak to tam chodí jak se používají cvičící nástroje atd. Bohužel nemám žádného kamaráda, který by chodil do posilovny. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Drap

Zajít do posilovny, říct obsluze to co nám a vše se dozvíš.

Další odpovědi
nyjono

V posilovně ti poradí. Kde ti neporadí, tam nechoď.
Možná by bylo dobré na prvních pár návštěv si zaplatit trenéra.
Poradí cviky, zátėž i správné provedení.

Kelt

Nejtěžší je začátek, rozhodnout se. Pak si vybereš nějakou posilovnu, zjistíš si kdy mají otevřeno a co tam mají a obsluze řekneš, o co ti jde, případně se můžeš otázat na to, co tě zajímá. Možná se tě někdo ujme, jsou tam trenéři, určitě tam najdeš kamarády, když máte společný zájem. Na youtube jsou nějací kulturisté, i to jak cvičí, ale to je po několika letech tréninku. Když ti někdo bude radit, kolik si máš naložit a kolikrát opakovat, tak poslouchej své tělo, když nemůžeš, tak se nepřepínej.