Jeptiška

Jak zabránit cizím kočkám ve vstupu na můj pozemek aniž bych musela stavěj vysokou zeď?

Doplňuji:
kočky nemám,ale na záhonky mi chodí hrabat a venčit se cizí kočky.

Nejlepší odpověď
zjentek

tak přirozené chování přírody se povětšinou zastavuje různými brutálnímy zásahy- pasti, nástrahy, střelné zbraně, pily, sekačky, atd.
U nás na ulici máme jednu bábu a ta vždy, když k nim přiletí ptáček, nebo přijde kočka, nebo přileze pavouk, řve na svýho starýho přes celou zahradu: „okamžitě to zabij, to leze do baráku!“
No a můj názor je ten, že by ji měl starej zabít právě proto, aby bylo na světě hezky ..kdyby tady nebyly ty vosy ,)
Doplňuji:
dyk, brutálnímy more ,)

Další odpovědi
rigormortis

Mám to chápat tak, že máte vlastní kočky a chcete je separovat od těch cizích?
Můžete vyzkoušet pachový ohradník…ale aby vám neutekly i ty vaše kočky.
Nebo taky odpuzovač na ultrazvuk (http://www.ti­pa.eu/cz/odpu­zovac-plasic-psu-a-kocek-e/d-84769/?gclid=­CjgKEAjwoJ-dBRDbjfKN7IzN0FsSJA­AP0G_Da4M1dBlCK916jr-7Ysr6E1-p747R8niIf9rVnJlWX_D­_BwE )

petra15

Asi nejsou ty záhonky jen tvoje — ale patrí i tem kockám, je to jejich revír. Jakozto jeptiska vís, ze taky krome jiného buh stvoril kocky – aby lezly na záhonky a tys mela víc práce, aby se ti nezkrátily zíly (asi ti hrozí nejaké onemocnení). 🙂xD

marci1

V zabránění přístupu cizím kočkám na pozemek existuje celá řada odpuzujících a plašicích prostředků, ať už chemických ve spreji, kapalných a ultrazvukových. Dle recenzí na netu je možná vhodný tento : http://www.de­ramax.cz/ultraz­vukovy-odpuzovac-plasic-psu-a-kocek-se-stroboskopem/d-72519-c-908/

Mc Merkurion

pořiď si psa,on už je provětrá a aspoň si užije…

repetelka

vzduchovka