Calimë

Jak zabranit aby se mobil pripojoval na 3G pri kazdem zapnuti telefonu?

Mam ZTE V967S, Android 4.2.1
Doplňuji:
Kde to najdu? Prominte, mobil mam temer poprve v ruce

Nejlepší odpověď
www

Připojení-Nastavení a zvolíš co chceš/nechceš.
Doplňuji:
Cituji: Nejdříve se potřebujete dostat do
nastavení OS Android. Buď vytáhněte
prstem přes horní okraj obrazovky
rolovací nabídku ve které najdete odkaz do nastavení, nebo hledejte tlačítko,
kterým se do této nabídky dostanete.
Zdroj: internet

Další odpovědi
tom004

Pokud to ještě nemáš klikni na >Nastavení>Bez­drátové připojení a sítě>Mobilní sítě a uvidíš Datové přenosy. Pokud svítí zelené zatržení jsou aktivní. Klikni, zelená zhasne a připojení je deaktivováno. Stejný postup opakuj pro aktivaci.
Doplňuji:
Asi jsem zapomněl na začátek. Text měl začít, Stiskni Menu>Nastavení>­.............­..

Petr70CZ

Jak kde to najdu? „www“ ti to napsal.