TLW

Jak zabránit aby psovi přestaly moc padat chlupy? Existuje nějaké kvalitní krmivo, ktere to omezuje,nebo léky? Děkuju :)

Líňání psa

Nejlepší odpověď
Tlusttoch

Pokud jen líná, nedá se s tím dělat nic jiného, než kartáč a vyčesat. Jiná otázka je pokud tam vznikají holá místa případně s vyrážkou a strupy. V tom případě bych se podíval na parazity (blechy, ale můžou to být i muňky)alergie na štípnutí. pak vystříhat kolem a na veterinu pro léky.

Další odpovědi
hani

eukanuba

elektrikář

Je možná výmněna plemena psa ale nejlépe poradí veterinář.