Jak zabalit a poslat obraz

dobrý den,chtěla bych poslat přes poštu skleněný obraz a nvm do čeho ho zabalit a jak ho poslat děkuji

Odpovědi
LuciJe

Zabalte ho do bublinkaté fólie (vydatně) a vložte do krabice vystlané například papíry ze skartovačky. Při posílání nezapomeňte pojistit. Vzhledem k obsahu balíku bych však asi místo pošty doporučila nějakou balíkovou složbu (PPL, DHL…)

patata

Určitě ho zabalte do něčeho měkkého (bublinková folie,molitan,ně­jaká měkká látka) a dejte do krabice.Tu můžete vystlat například zmačkanýma novinama.Dejte je ze všech stran.A klidně poslat poštou,jen se to musí poslat jako křehké!!!osobně jsem ho takto posílala a nebyl žádný problém.