Spartaboy

Jak a za kolik nejméně peněz mohu získat v nabídce kanál CS film?

Jde CS film platit samostatně s dalšími na české filmy orientovanými kanály?

Děkuji.

Odpovědi
hapiky

Poskytovatelů tohoto kanálu je hodně. Někteří je mají už v základním balíčku, někteří je poskytují za příplatek, nebo jako součást dalšího balíčku.
Ne všichni poskytovatelé(kromě satelitních) jsou v různých částí ČR dostupní.
Proto je nutný seznam poskytovatelů v dané oblasti a potom vybírat.