karel4

Jak vyvolat ducha? doma

jak vyvolat ducha?

Nejlepší odpověď
Drap

Ducha koho? nebo čeho? Záleží, čemu také věříš. Je na to celá řada zaručených technik, které ale fungují jen někomu. Pro začátek by možná nebylo špatné seznámit se s duchem jazyka českého

Další odpovědi
quentos

zabýval bych se užitečnějšími věcmi, třeba pravopisem.
Ale pro začátečníky ve vyvolávání duchů by mělo stačit sníst hodně čočky a pak už jenom čekat, oni přijdou.

chudst

Teda vyjimecne musim rict, ze jsem se krasne zasmal :) „Jak vivolat ducha“ – prislo mi usmevne jak tema, tak gramatika. A jeste zarazeni do „Technicke vedy“.

anonym: omlouvam se, ale vyjimecne jsem si to nemohl odpustit ;)

Ted k veci: duchove neexistuji. Pokud na ne verite, tak doporucuju recept z reckych vestiren – zit nekolik dni o hladu, pak si dat fazole s ruznymi „bylinkami“ (= drogami). A zajit si k nekomu, kdo bude simulovat ducha. Vam bude pripadat jako pravdivy. [Takto nam to skutecne vysvetlovali, ze to fungovalo – samozrejme, s ruznou omackou kolem toho.]

Na podobne nesmysly, jak cilene vyvolat neciho ducha, proste neverim.

BELA81

S tímhle si raději nezahrávej, mohlo by se to obrátit proti tobě, když s tím nemáš žádné zkušenosti.