Jak vytvořit logo?

Potřeboval bych vědět jak udělat logo na blog.

Nejlepší odpověď
LuciJe

Logo je obvykle obrázek zobrazující se v hlavičce blogu – odpověď tedy zní: v jakémkoliv grafickém programu si ho můžete nakreslit (od nejjednoduššího Malování, přes dobře přístupný PhotoFiltre až po Gimp nebo PhotoShop).

U mnoha blogů mladších autorů se objevují například různé poblikávající nápisy – byť je to z hlediska webdesignu zhůvěřilost a nejen grafici nad tím vyjí hrůzou 🙂, pokud Vás zajímá logo tohoto typu, zkuste třeba stránku ve zdroji:

Zdroj: http://www.glit­x.com/