EzioR

Jak vytvářet obaly na DVD v aplikaci Nero Cover Designer ?

Prosím vás neznáte nějaký výukový materiál , popř. návod ? Třeba ve formátu PDF nebo DOC. Předem děkuji. EzioR::)

Odpovědi
Reuef

Nero Cover Designer…neni to tak ze si tam vyberes jakej obal na DVD chces udelat pak ti to udela bilej rastr ve velikosti a tvaru obalu toho DVD (nebo i DVD jako takovyho) ty si tam dosadis vlastni obrazek doplnis text a mas to hotovy ? co proboha na tom chces vyucovat ?