7Giorgio7

Jak vysoký čistý příjem, případně jakou výši majetku byste museli mít, abyste se považovali za „bohaté“?

Nejlepší odpověď
Drap

Jak bohatý, jaké je kritérium hodnocení. Připadám si bohatý i s malým příjmem a s běžným majetkem. Jsem bohatý na zážitky, na vzpomínky na seznámení se spoustou zajímavých lidí atd.

Další odpovědi
Jack 12323

Řekl bych 50 tis čistého a 17 milionu Kč

Rokio

U mě by to bylo tak 1.000.000 Kč osobního finančního majetku a čistý příjem ve výši 30.000 Kč za měsíc, abych sám sebe považoval za bohatého.

Lgee

50 milionů kč. Pro normalního člověka prakticky nemožné… Ale prostě v dnešní době kdy byt v Praze stoji 6–10 mil. Mene nez 50 mil neni moc velke bohatstvi …