Miroslavst

Jak vysoká je největší budova světa Burdž Chalifa, jak se nazývá v překladu a kde jí najdeme?

Nejlepší odpověď
BEAES

Chalífova věž, je mrakodrap v Dubaji ve Spojených arabských emirátech. Dříve byl znám pod názvem Burdž Dubaj (arabsky برج دبي – „Dubajská věž
Celková podlahová plocha má rozlohu 334 tisíc metrů čtverečních. V celém mrakodrapu se nachází 57 výtahů a 8 eskalátorů