Speed77

Jak vyřešit tento problém s přehráváním videí v prohlížeči?

U spousty videí mi to píše: „Nebylo nalezeno žádné video s podporovaným formátem MIME.”
Možná bude něco s prohlížečem (Mozilla) nebo přehrávačem (Windows Media Player) či snad vzájemnou kompatibilitou. Prohlížeč je aktualizovaný a pokud si nějak nesedí prohlížeš s přehrávačem, tak nevím co s tím. Poslední dobou se mi to stává u čím dál víc videí, ještě tak před měsícem nebyl žádný problém. Tenhle problém mám asi 2 týdny a postupně se to stupňuje.
Kdysi dávno jsem měl ve starém počítači KMPlayer, ale ten mi začal dělat problémy, tak jsem ho oficiálně nahradil jako hlavním přehrávačem WMP.
Jinak mám Avast jako antiviráč, kdyby to snad on mohl nějak blokovat/rušit, ale nemyslím si to.

Mám i Google chrome (jako vedlejší prohlížec) a tam to taky nefunguje. A jako hlavní prohlížeč mám nastavený Firefox a rách bych si jej ponechal (uložené přihlašovací údaje, paměť, všechno nastavené a přizpůsobené podle potřeby). Jak se to dá vyřešit?

Tady tohle je na mě docela složité :D https://cs.tek­nikmark.com/249-quotmime-video-is-not-supported-by-the-browserquot-causes-and-troubleshooting-methodology Nechápu všechny ty postupy (nejsem přes PC/IT) a obrázky v ruštině tomu taky moc nepomáhají.

Odpovědi
elkon

Podívej se sem: https://soubo­ry.info/exten­sion/mime

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Speed77

elkon, Nejedná se o videa na emailu, ale o všechna – hlavně nejvíc na fb, instagramu, a různě jinde (snad kromě youtube, kde to všechno jede). Pchybuji, že to jsou formáty, které ti lidi používají dobrovolně a sami od sebe. Že by všichni na internetu z ničeho nic začali používat tento formát (nebo co to je)…
Poslední dva týdny se mi to děje u spousty videí (a nejdivnější je, že někdy jedou, někdy ne – i když většinou ne, ale někdy se podáří, že se zobrazí… taky jak kde, jak kdy).

Speed77

Předtím jsem zkoušel nějakou optimalizaci systému (včetně prohlížeče), nápravu chyb, ale zrušil jsem to, protožemi to nepřipadalo, že to něco dělá. Jen to neustále načitálo do nějakých 63 MB pořád dokola.