e1232851@trb

Jak vypočítám dobu otáčky když vím že počet otáček je 2100 ot/min ?

Nejlepší odpověď
setapouch

Hele, tohle musím vědět: do jaké třídy chodíš? Máte fyziku a nezvládneš obyčejnou trojčlenku?

Další odpovědi
klumprt

Na kolik kousků se musí rozDĚLIT jedna minuta (neboli 60 s) aby vyšel čas jedné otáčky? Že by na 2100? Jaká otázka přijde dál? „Jak se mám šťourat v nose?“

arygnoc

pane bože, do čoho si to dušu vložil?!

keď to už nevieš, tak hľadaj: http://www.vy­pocitejto.cz/ma­tematika/troj­clenka/

a keď to chceš pochopiť, tak: http://www.ma­tematika.cz/troj­clenka

;-Q

mosoj

Jakou trojčlenku, na to stačí obyčejné dělení a vědeckou kalkulačku určitě nepotřebuješ.

zelí

LOL

Luxx

všude, kde je jednotka něco lomeno něco, se používá dělení.. proto je tam lomeno.. OMFG

Celander

Máš to přece v otázce. 2100 ot / min. / je to samé co děleno.

ReHu

OMG :'(

zzzlatokopka

Když už i Ary volá boha, tak to už je vážně zle:-DDD

Co v té škole ty děcka dneska dělají? Ani nevím, zda se smát, nebo brečet:-()