cvikra

Jak vyplnit formulář?

jsme bezpříspěvková organizace a vlastníme pro naši činnost klubovnu.kdo bude vyplňovat formulář a nebo jestli je vůbec zapotřebí ho vyplňit
Doplňuji:
omlouvám se ale já jsem neuvedl že se jedná o formulář na sčítání bytů a domů, tato budova je využívána čistě pro naši činnost.

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestliže se jedná o budovu ve které není byt, tak se vás sčítání netýká.

Další odpovědi
jmhad

otázkou je jaký formulář.Já osobně bych se šel poradit na příslušný obecní úřad nebo na oddělení organizační a správní městského úřadu,kde mají s takovým papírování buď zkušenosti a nebo ví kdo ví.