dust8

Jak vypadají zárodky molů a dají se lehce rozeznat třeba od zárodků můr, motýlu či jiného hmyzu? Už jste je likvidovali?

Třeba to nejsou zárodky, ale larvy, vajíčka atd. Nevím. Stačil by i obrázek či specifický popis v odpovědi.

Jo a klade mol více zárodků do kupy, nebo to dělá takticky a schovává je po pár kusech na hůř viditelná a přístupná místa?

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem obrázky, můžete se podívat, jak vypadají

https://www.go­ogle.com/sear­ch?channel=trow&q=v­aj%C3%AD%C4%8Dka+mol%C5%­AF&tbm=isch&sou­rce=univ&clien­t=firefox-b-d&sa=X&ved=2a­hUKEwjElJPY8u­PiAhXsDGMBHfZBDr­cQ7Al6BAgEEA0&biw=1064&­bih=868

Další odpovědi
dr.luha

Malá housenka. Kukly jsou z pavučinky a okolního materiálu – krmiva. Vajíčka klade samozřejmě do žrádla.