Jak vypadá virtuální realita na vašem počítačovém monitoru?

Já mám vše v bílé a mám zde i mnohé vylepšení ukázka
https://youtu­.be/hZ1udResBiQ

Hlasujte v anketě

Odpovědi
led

Jiná odpověď

Pustite si virtuálnu realitu nie na obrazovke (príliš malé), ale cez videoprojektor tak, aby ste pri veľkom obraze, museli hýbať nielen očami, ale naozaj aj hlavou, ako v reále. Až vtedy je to zážitok…
varovanie, nezabudnite pri pozeraní veľkej 3D aspoň čiastočne registrovať skutočný priestor okolo vás, predsa len rozbitá váza a vyliata voda na počítač za to nestojí.

elkon

Jiná odpověď

Nic ti do toho není, Koubo.

Arcimozek

elkone, pana „Houbu“ nemusím, ale proč mu na to odpovídáš, když k tomu nemáš co říct.? Příště radši drž tlamu, ano?