michalds

Jak vyléčit revma v domácích podmínkách?

Mám podezření na kolena – slabé revma.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nelze radit a léčit po internetu, není ani zdaleka jisté, jestli jde o revma. Vyšetřit a léčit by měl lékař. Nicméně jisté možnosti v domácí léčbě existují – správně jsi otázku umístil do kolonky „životospráva“. Ano, lze začít i změnou jídelníčku. Pokud tě to blíže opravdu zajímá, zde je poměrně obsáhlý článek o tomto problému: http://www.uspesna-lecba.cz/artritida/

Další odpovědi
Drap

Někteří doporučují mazat si je lihem, jiní upřednostňují šlehání kopřivami. Další potom kombinaci obojího.

aliendrone

Revmatické bolesti – např. kolenního kloubu se léči různě – jak už napsali Kepler a Drap. Je otázka, NAKOLIK je ta léčba účinná. Pokud jde o účinné zbavení takových bolestí po domácku, je mi znám jeden prostředek > motorovou pilou řezat nad kolenem. Zároveň tím ÚČINNĚ předejdeš potřebě takových zákroků, jako je totální endoprotéza kolenního kloubu! No neber to!!! ;) :D :D