Minas

Jak vydrtit velké množství materiálu?

Ahoj, potřebuji vydrtit zhruba 25–50 kg materiálu podobného soli, který je o velikosti 2–5 mm, na velikost 0,1–1 mm. Ideálně na velikost cukru. Nějaké tipy jak na to, případně služby, které by toto poskytovaly?

Odpovědi
jáára

Kdybys toho měl 50 tun, tak mě ani nebude zajímat, co je to zač.
Na 50 kilo si vezmi kladivo.

Drap

třeba polystyren ti půjde smirkovým papírem

Nassin

To je sice pěkné, že chceš vydrtit materiál, ale nepíšeš o jaký jde , o molitan?

elkon

Vydrtit nevím, ale rozdrtit třeba drtičkou z půjčovny. To mě připomnělo dnešní moderně debilní výraz naklizený byt, který asi naklízí naklízečka.

Dochy

Tak ten materiál je dost důležitej. I další jeho vlastnosti. Pokud by šlo o něco jedovatého, nebo příliš tvrdého, tak Ti nedoporučím zkoušet tohle i když jinak by to cesta byla:
Na vesnicích občas mívaj větší hospodáři šroťák. Různé konstrukce. Někde jen velkej „mixér“, někde melou mezi kamenama,

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Druh materiálu je vážně dost podstatnej… kámen, diamant, sklo,… ???

Pepa25

Jakého materiálu?