kubik!

Jak vybrat spravne jehlice?

Zacala jsem s pletenim a nevim jak vybrat spravnou velikost pletacich jehlic… Pokud mam navod, tak to je rozepsane, ale pokud mam slabsi vlnu nemohu vzit ty z navodu, je mi jasne, ze i velikost vysledku bude jina, ale to chci 😉 Je nejaky postup pro vyber nebo se to proste bere odhadem?

Odpovědi
anonym

Zkus se podívat na odkaz : http://www.pleteni-vzory.wbs.cz/Zluty-top.html

ivzez

Mám dobrou zkušenost s používáním jehlic i háčku o něco silnějších,
než doporučují návody (rozpisy v časopisech i označení přímo na přízích).
Výsledný výrobek je měkčí a příjemnější. Ale chce to vyzkoušet.