Josef Bělík

Jak vrátit zmizelou lištu u Mozilla Firefox?

Ahoj, mamce zmizela u mozilly lišta s naposledy navštívenými stránkami a nejde ji to vrátit zpět, Windows 7. Ilustrační obrázek v příloze. Já nevím jak poradit. Dokázali byste popsat jednoduchý postup jak na to? Moc díky, vím že asi banalita ale to důležité.:/

Odpovědi
Roman71

Zmizela vám lišta se zkratkami a zůstalo jen vyhledávací pole. Zde je řešení:
V této stránce klikněte na ozubené kolečko vpravo nahoře, povolte zobrazovat „Zkratky“ a pak klikněte na „Zavřít“. A je to! 🙂

Roman71

Dejte mi vědět, jestli to pomohlo. Jestli ne, budeme hledat jiné řešení.