Jak vnímáte rok 2022? Bude podle vás lepší, nebo záleží na tom, jaký si ho uděláme?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Bude dost zima a hlad. Šeredné zelené pravdy, které nikdo nechce slyšet. Bohužel ani politici. Lidi je nezajímají.

Další odpovědi
Drap

Lepší než co? Určitě bude lepší než rok 1944, ale samozřejmě spokojenost přidá to, jak si ho uděláme.

Funna

bohužel záleží na tom, jaký nám ho udělá naše nová vláda…a jak právě sleduji přímý přenos z parlamentu, kde debatují o vyslovení důvěře vlády, tak to nic dobrého nebude, protože sice program mají krásný (a fakt populistický, i když se od tohoto slova distancují), ale ve většině bodů nesplnitelný a i když Andreje nemusím, trochu se bojím, že to bude ještě horší, než když byl u koryta on…ještě ani pořádně nezačali a už lžou v tom, co před časem slíbili…
a jistě, psychickou pohodu si můžeme udělat sami, ale pokud bude spousta lidí řešit existenční problémy, tak asi moc v pohodě nebudou ☹..
navíc díky masáži médií o covidu je spousta lidí zbytečně vystrašená…tak doufám, že nás omikron z toho nekonečného kolotoče lží konečně dostane a bude postaven na úroveň chřipky a začneme žít aspoň trochu normálně…

marci1

Takový, jaký si ho uděláme. Pro mě dobrý, plný zážitků a humoru. A pevně doufám, že se nám podaří „vymýtit“ covid-19. Už mám přichystanou super rtěnku (až nebudu mít na „ksichtě“ respirátor). Už se těším co nového, hezkého nám tento rok přinese. 🙂

paul1

Doufám, že bude lepší. Ale moc dobře to nevypadá s mezinárodní situací a vzájemných vztazích na východě Evropy. Snad se to nějako urovná.