Fantom Nasty

Jak vložit www odkaz na odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
cochee

Když vložíš klasicky ctrl-C/ctrl-V, tak to většinou funguje, pokud ne, byly tam systémem vloženy mezery – proč, to nevím, možná že kvůli délce. Ale v tom případě použij web http://www.zkra­covatko.cz/ , který si s tou délkou poradí, nemusím snad vysvětlovat jeho účel a způsob použití. Nový link pak hoď do „Doplněna:“ anebo do diskuze.

Další odpovědi
badisko

Stejne jako vsude jinde ..kurzor na odkaz pravym tlacitkem mysi vyberes kopirovat..a pak jen vlozit …
Doplňuji:
nebo klavesove zkratky