Lorgins

Jak vlídně představit přítele, který je od Vás relativně o dost starší, vašemu taťkovi? Tak, aby respektoval Váš názor?

Jak mám vlídně představit svého přítele, který je ode mně relativně dost starší, svému taťkovi?, tak aby to pochopil a respektoval můj názor? Jde to vůbec? Když je ohledně vztahů dost zaostalý a skeptický? :D

Nejlepší odpověď
Anuket

Marci má pravdu. Věk se „přelstít“ dá dobrými vlastnostmi. Předem taťku ale upozorni, že se nejedná zrovna o vrstevníka. Otázkou i je, jak dlouho spolu jste a jak se znáte. Můžete příteli dát krátkou (krátkou = opravdu krátkou, půlhodinové kázání opravdu žádný chlap snášet nebude 🙂 ) instruktáž, čemu se taťka věnuje, co má rád, o čem naopak nerad mluví, ať nedojde k nedorozumění. Měla jsem s přítelem stejný problém, ale s otcem si oba padli do oka, po chvíli zjistili, že se vlastně z jakési akce znají a že si na akci tykali. No a tykání otec ihned nabídl a bylo to doma. Při jedné z prvních návštěv jsme se bavili o hudbě minulého století… Poté z přítele vypadlo „No, a ty jsi komunista? Mám doma písně, co si zpívali“ (můj otec je strašně proti nim)… No, ještěže ho má rád a vzal to s nadhledem a plným úsměvem humoru. 😁 Tož tak ať se něco podobného nestane vám dvěma (třem, čtyřem? 🙂 ) hned na první schůzce. Hodně štěstí.

Další odpovědi
marci1

Určitě Vás má rád, tak Vám bude přát, abyste byla šťastná. Důležitější než věk, jsou vlastnosti Vašeho přítele. Seznamte tatínka s tím, jaké významné a dobré vlastnosti přítel má. Zpočátku možná nebude moc nadšený, ale až pozná Vašeho přítele, tak jistě pochopí, proč ho máte ráda.

olm

tvuj tatka ma o tebe starost,neni mu tva situace lhostejna
predstav si, kdyby se o tebe vubec nezajimal,potom by jsi na neho byla ale velmi nastvana
takze vsechno je vlastne v nejlepsim poradku,tak se toho neboj

Braník

Na rovinu Lorgins,je to nejlepší cesta,nemá cenu něco zastírat,prostě mu říct,že ho máš ráda a konec,musejí to ti starší rodiče pochopit.

sevos

Ničeho se neboj,takový je život,moje druhá tchyně je o rok mladší a tchán o tři roky starší a jde to.

huxa

Jak píše marci1-jestli se táta s tvým přítelem seznámí, možná spolu se i skamarádí a budou trávit spolu hodně času, což není běžné u větších věkových rozdílů (kdyby tátovi bylo třeba 40 a němu 20 :) )