Avatar uživatele
Lorgins

Jak vlídně představit přítele, který je od Vás relativně o dost starší, vašemu taťkovi? Tak, aby respektoval Váš názor?

Jak mám vlídně představit svého přítele, který je ode mně relativně dost starší, svému taťkovi?, tak aby to pochopil a respektoval můj názor? Jde to vůbec? Když je ohledně vztahů dost zaostalý a skeptický? :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3959 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Anuket

Odpoveď byla označena jako užitečná

Marci má pravdu. Věk se „přelstít“ dá dobrými vlastnostmi. Předem taťku ale upozorni, že se nejedná zrovna o vrstevníka. Otázkou i je, jak dlouho spolu jste a jak se znáte. Můžete příteli dát krátkou (krátkou = opravdu krátkou, půlhodinové kázání opravdu žádný chlap snášet nebude 🙂 ) instruktáž, čemu se taťka věnuje, co má rád, o čem naopak nerad mluví, ať nedojde k nedorozumění. Měla jsem s přítelem stejný problém, ale s otcem si oba padli do oka, po chvíli zjistili, že se vlastně z jakési akce znají a že si na akci tykali. No a tykání otec ihned nabídl a bylo to doma. Při jedné z prvních návštěv jsme se bavili o hudbě minulého století… Poté z přítele vypadlo „No, a ty jsi komunista? Mám doma písně, co si zpívali“ (můj otec je strašně proti nim)… No, ještěže ho má rád a vzal to s nadhledem a plným úsměvem humoru. 😁 Tož tak ať se něco podobného nestane vám dvěma (třem, čtyřem? 🙂 ) hned na první schůzce. Hodně štěstí.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Lorgins Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Určitě Vás má rád, tak Vám bude přát, abyste byla šťastná. Důležitější než věk, jsou vlastnosti Vašeho přítele. Seznamte tatínka s tím, jaké významné a dobré vlastnosti přítel má. Zpočátku možná nebude moc nadšený, ale až pozná Vašeho přítele, tak jistě pochopí, proč ho máte ráda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
olm

tvuj tatka ma o tebe starost,neni mu tva situace lhostejna
predstav si, kdyby se o tebe vubec nezajimal,potom by jsi na neho byla ale velmi nastvana
takze vsechno je vlastne v nejlepsim poradku,tak se toho neboj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

Na rovinu Lorgins,je to nejlepší cesta,nemá cenu něco zastírat,prostě mu říct,že ho máš ráda a konec,musejí to ti starší rodiče pochopit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Ničeho se neboj,takový je život,moje druhá tchyně je o rok mladší a tchán o tři roky starší a jde to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
huxa

Jak píše marci1-jestli se táta s tvým přítelem seznámí, možná spolu se i skamarádí a budou trávit spolu hodně času, což není běžné u větších věkových rozdílů (kdyby tátovi bylo třeba 40 a němu 20 :) )

před 3959 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek