ReHu

Jak velký používáte mobilní telefon? Vždy mi přijde úsměvné, když vidím někoho volat telefonem velikosti bezmála A4.

Taky mám tak akorát. Chtěla jsem napsat do ruky, ale raději napíšu do kapsy.
130 × 65 mm 🙂
Ale nejradši bych nějaký roztahovací. Aby byl šikovný do kapsy a když potřebuju tablet a na něco se podívat nebo napsat, tak bych ho roztáhla 🙂 🙂 🙂

Nejlepší odpověď
kapka

1280×720 mm

......

Tak opravuji. Našla jsem to nejdřív na netu a navíc blbe a ještě blbejc napsala. :D Tak mereno školním pravitkem má cca 14 na 7,2 cm. :) Lumia 640 to je. :)

Další odpovědi
iceT

13 × 6,5
Známej se vždy směje, že my mladší máme plácačky místo mobilu, ale tyto plácačky osobně považuju za multifunkční- telefon, přehrávač hudby a filmu, foťák, čtečka knih
Mám v plánu si letos našetřit na Honor 7 dual sim.

gecco

123×55×22, takový akorát do ruky…
😉

VeRe1983

Mám Nokii 101 a pak když jdu občas chlastat tak Samsung GT-E1180. Velikost? Cca na úrovni sušenky. Pořád přemýšlím o zakoupení smartphonu, ale pořád si neumím ujasnit, kolik do toho chci investovat.

chachar1922

14,0 × 7,1 :)
cm, samozřejmě

Lamalam

115,2 × 58,6 × 9­,3 mm.

Rocker

Mám 4'' Kazam

anonym

Nejméně 10 let (možná i víc) mám Nokii 9×4 cm.Nepotřebuju moderní telefon, stačí mně aby to umělo volat a posílat SMS.

uccello

Taky se občas zasměju, když to někomu zakrývá celou hlavu. Ti největší kingové volají tablety. :) Já mám 5" a je akorát.

HZK

Mám 4,3 palcové HTC a jsem plně spokojen. Do te miry abych volal tabletem nebo skorotabletem, jsem ještě nekles 😁

quentos

11×4,5 cm

briketka10

Mám Samsung Galaxy S III mini:
o rozměrech : 121,55×63×9,9 mm
Když potřebuju jiný nosím Nokia
Express Music několik let starý 😁

Tablet si pořídím později až budu
mít víc peněz a synovec mi poradí
s výběrem je na to dobrý.

Klaproth

120 mm x 60 mm.

Emefej

121 × 56 × 17

lexx

jenom nejmenší velikosti mejdlička, nejlevnější a co nejjednodušší, bez rádia, kalkulačky a foto, MP3, kolikrát ho použijete ? je to hračka na obtíž leda, hovory a sms stačí, dual sim může být ale není nezbytné, budík OK, je dobré když pasuje značková baterie jiného výrobce…

Vroudenspil

Šířka 75,5 mm
Výška 134,5 mm
Hloubka 19,5 mm
Aligator RX400 eXtremo Alza ho už radši stáhla z prodeje … nehorázně sekavý, těžký, nerozbitný, drahý, „kepl“ .

Czedicz0

32cm na 20cm

gecco

Kapko, to's měřila i se stolem, ne?

kapka

Já ho nemerila vůbec, jsem ty rozmery našla na netu. :D A milimery tam mam, tak to mam dobre snad. :D :)

kapka

Vlastně počkej, no jo. :D To je naka blbost. :D

gecco

No jo – napsala' s rozlišení…
V pix…
😉