JájsemRaibek

Jak velký nákup unesete v taškách, než uvezete na kole?

Jak jsem se dozvěděl z odpovědi gecca, tak prý zákazník na kole toho neunese tolik, kolik ten co nakupuje do tašek a jde pěšky.
Vždyť kecá :DD

http://www.mo­jestarosti.cz/po­radna/images/pho­cagallery/vti­py-obrazky-fotografie-2012/thumbs/pho­ca_thumb_l_ci­nan-veze-obrovsky-naklad-na-kole-byciklu.jpg

Já jezdím na kole a nakupuju toho dost, mám košík vpředu a vzadu. Když jdu někdy pěšky, tak protože jsem línej a nechci toho tolik tahat v ruce, nakoupím fakt jen minimum.

Nejlepší odpověď
Drap

+Nikdy jsem nebyl nakupovat s kolem. V rukách jsem zatím vždy unesl všechno co jsem nakoupil,

Další odpovědi
gecco

;-DDD

Na větší nákup jezdím autem, na menší pěšky nebo MHD (třeba masnu mám 3 zastávky busem)…
Nejsem tak bohatý, abych si několikrát týdně nechal ukrást kolo (a tomu ani stojany nezabrání)…
A – určitě v rukou unesu víc, než bych byl ochoten vézt na bicyklu..
😉

Mc Merkurion

nevim,nakupovat nechodim pěšky ani na kole…

anonym

Na kole s nákupem máš zkušenosti jen ty,to bych nedal,radši fláknu nákup do kufru a jedu…
Nedokážu si představit ject na kole s nákupem ve sněhu a pak sebou fláknout s těma lahváčema vo zem.

ptáč

Naskládal jsem nedopatřením do vozejku 30 kg potravin. To vše musel nacpat do tašky a odnést.

anonym

Já raději vozím nákup v batohu na zádech.Na kole jsem také tahal tašky (na řidítkách) a když se mně několikrát taška dostala do pčedního kola a já přeletěl přes řidítka, tak od té doby tahám raději batoh (po našem ruksak).A do krámu raději jedu každý den a beru menší nákup.

jmhad

Co mi unese kluk, když loudí

honza19hk

tak já ti nevím ale 200kg co uvezu na kole( a to bez vozejku) bys nosit nechtěl.