Mapel

Jak velký je zájem o studium silnoproudé elektrotechniky?

Myslím tím učební obory, střední školy i VŠ. Hodně firem schání elektrikáře a jako by se do země propadly. Je to tím, že jdou do poředí IT obory? Pak se elektrikář bude platit zlatem.

Nejlepší odpověď
Drap

Příliš velký zájem o silnoproud bohužel neni. Ani na učilištích ,ani na školách.

Další odpovědi
lexx

podívej…po útlumu těžkého průmyslu, strojírenství (těžba, ocelářství…) není o tyto obory moc zájem jo leda energetika, jaderná…má budoucnost