Michal Kole

Jak velký binec je po mě pokojská v hotelu povinná uklidit a co už musím po sobě uklidit sám?

Nejlepší odpověď
zjentek

zničené zaplatíš- potud je to v pořádku ..ale zničená je už třeba počůraná stěna politá tekutým mýdlem, takže bacha ..ale hovno po danečkovi na kachličkách by mělo být ještě ok , ale zase by nemělo být na té zdi ..atd atd ,)

Další odpovědi
iceT

Ono se předpokládá,že většina lidí nejsou zase až taková čuňata,aby po nich byl nějaký extra velký nepořádek.Jsou věci,které bych si nedovolila po sobě neuklidit,protože by to bylo trapné,i kdyby mě pokojská neviděla.

www

Ve slušném hotelu po každém uklidí alespoň napoprvé vše, viz řádění pivních a dalších, jim podobných návštěvníků ze severských zemí u nás.
Hotely to většinou mají napsáno ve svých pravidlech, nebo s jistou slušností počítají předem.

arygnoc

počkaj, nepletieš si hotel s chlievom?

Proste nechovaj sa ako doma, ale tak, aby si sa v tom hoteli mohol ešte niekedy ubytovať.

cochee

Že ty ses díval na „Trávu?“ 😁

annas

Ad zjentek, ach jo … to jedno slovo se mně nelíbí… 🙂