Prostě já...

Jak velké májí vlčí smečky v čr území?

Odpovědi
Disraeli

Z právního hlediska žádné. ;)
Vlků tady moc není, i když pomalinku polehounku přibývají, ale území (hornaté, lesnaté) mají k dispozici dost a tam se zdržují, i když třeba jen v málo počtech. Nejvíc se zdržují hlavně u hranic/v hra­ničních pohořích. Viz obrázek (i článek a další obrázky v článku): https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=vlci+v+%C4%8Dr&cli­ent=firefox-b-d&tbm=isch&sou­rce=iu&ictx=1&fir=3O­CEpb7ZbeiKdM%252CC1Uk­kRrSqa-duM%252C_%253­BHYzsM0TMfvPKgM%­252CC1UkkRrSqa-duM%252C_%253­BcT2xOM2BB_UL­cM%252CC1UkkRrSqa-duM%252C_%253­B_x0II0UDH8us9M%252CC­1UkkRrSqa-duM%252C_&vet­=1&usg=AI4_-kQAEzQYoVNVHniU-ju5yRGZ4ftYBA&sa=X&ved=­2ahUKEwiGrevx0uj­zAhVB-qQKHeWjAe0Q_h16BAg­MEAE#imgrc=_x0I­I0UDH8us9M
Teriturium vlků (jedné smečky nebo páru, či smotáře) může být klidně celé pohoří, obzvlášť ty méně obydlená místa. Vlci dokonce migrují a to na velké vzdálenosti. Navíc nejsou jen ve smečce, ale třeba v páru, úzké rodině (samec, samice, mláďata) nebo samotář. I když smečka je nejběžnější a nejvíc vlků je v ní, protože to jsou docela sociální zvířata.

Drap

Každá vlčí smečka má jinak velké teritorium. Záleží na velikosti smečky. na množství zvěře, na vodních zdrojích a členitosti území