dabel

Jak Vaše děti prožívají pubertu?

Já když byla v pubertě dělala jsem pěkné kraviny,doufám že syn to bude prožívat v klidu.

Nejlepší odpověď
anonym

tak u jednoho to už mám za sebou a u druhého mě to jěště čeká,snad to bude v klidu a taky doufám že nebudou po mě

Další odpovědi
Mili @

S dcerou celkem v klidu, zato syn se „vášnivě“ zamiloval do učitelky na gymplu…
To byly šoky! A trvalo to tak tři roky!

lorja

U nás je synova puberta ve stádiu batolete a začíná pomaloučku vystrkovat růžky.Snad ji prožijeme ještě v „normě“.

hanjimka

U syna byla doba mezi 13–15 dost katastrofální­.Drzý,protivný,od­porný,sprostý­.Teď mu bude 18 a je v pohodě.Každá puberta jednou skončí,jen ji přežít.