Kepler

Jak vám funguje vyhledávač na seznam.cz, pokud jej používáte?

Já už druhým dnem pozoruju, že mi nevyhledá skoro nic. Tak nevím, kde je chyba.

Odpovědi
Ametyst

Máš pravdu. Vyhledává podle úplně jiných slov než klíčových. Nevím, kam mě chce nasměrovat…:-)))

DoTazatel

Nepoužívám, ale pro tebe jsem to zkusil ;) a funguje mi normálně, tak nevím.
Zkoušel jsem toho zadat víc a všechno vyhledává normálně, aspoň se mi zdá… normální odkazy, jako kdybych vyhledává přes Google.