Ganymede

Jak v mobilu najít URL videa??

Ahoj, nevim, jestli tu tak pozde nekdo je, ale doufam, ze ano. Jeste jsem nikde nenasla odpoved a to jsem prolezla Google i v anglictine a dala to i na anglicke forum a nic a uz me to fakt leze na nervy…
Potrebuji aplikace nebo neco co pujde v android mobilu. Jak ziskam cele URL videa (treba serialu nebo filmu) a to pak mohla dat treba do VLC playeru? Prosim napada nekoho neco?? Nic, co jsem zkousela, mi zatim neslo. Prece to nemuze byt tak slozite. Moc dekuji :)

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… no, já zkusil Google Play, zadal „zjištění URL videa“ a vyhodilo mi jich to několik, například tuto: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=de­.dennishafeman­n.simpleurldow­nloader (přeloženo překladačem: Poznámka: Toto není video ani hudební downloader vůbec. Jediné, co můžete stáhnout, jsou adresy URL ) …

… doplnění, teď jsem to zkoušel na mobilu, takže: nejni potřeba nic stahovat, na youtube se ptá, zda chcete zkopírovat odkaz, na streamu při kliku na příkazový řádek (to vyhledávací pole nahoře vedle domečku [pro počítačový experty jako jsem já]) se objeví komplet URL a tak bych mohl pokračovat, URL adresa videa lze prostě zjistit snadno … jestliže jsem to našel já, kterej si plete URL s ORL, myslím si, že pro dnešní mládež to musí bejt brnkačka …